Spotkanie opłatkowe. 

 Dnia 10 grudnia 2016 roku odbyło się spotkanie opłatkowe na które Zarząd zaprosił członków Komisji Rewizyjnej oraz najaktywniejszych działkowców. Przybyłych serdecznie powitał Prezes Zarządu Pan Karol Wojtysiak, witając przybyłych podziękował za aktywny udział w pracach na rzecz ogrodu. W trakcie swego krótkiego wystąpienia zapoznał z zagadnieniami i przedsięwzięciami jakimi zajmował się Zarząd w kończącym się roku. 
Aktywnie włączyliśmy się w obchody 35-lecia Związku propagując jego osiągnięcia poprzez aktywne uczestnictwo w Okręgowych Dniach Działkowca oraz organizując Dzień Działkowca w naszym ogrodzie pod hasłem „35-lat PZD”. Zarząd żywo jest zainteresowany tym co dzieje się ostatnim czasie wokół Związku, zaobserwować daje się uaktywnienie pewnych grup ludzi którym Związek wyraźnie uwiera. Są to ludzie, którzy poprzez łamanie prawa chcą doprowadzić być może do rozbicia jedności ruchu działkowego w Polsce. Tylko zastanawiające jest z jaką łatwością osiągają dostęp np. do Rzecznika Praw Obywatelskich, Gazety Wyborczej, TVN czy Telewizji Polskiej tylko po to by poprzez szkalowanie Związku pomniejszyć jego osiągnięcia a w sposób perfidny osiągnąć własny cel.
Dziękując raz jeszcze za przybycie Prezes złożył serdeczne życzenia świąteczno-noworoczne życząc spokojnych świąt Bożego Narodzenia w cieple rodzinnego grona a w Nowym 2017 Roku dużo zdrowia, samych szczęśliwych dni oraz obfitych plonów. Życzenia te jednocześnie złożył za pośrednictwem uczestników spotkania wszystkim działkowcom ROD „Zacisze”. Następnie połamano się opłatkiem składając sobie wzajemnie życzenia. 
Uczestnicy spotkania w ramach protestu przeciwstawiając się szkalowaniu i zakłamywaniu faktów postanowili wystosować list do Telewizji Polskiej stając w obronie PZD.
Spotkanie przebiegło w miłej i serdecznej atmosferze.            
                                                                                             <więcej zdjęć>
                                                                                             <list doTVP tu>

11.12.2016